Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 Florianópolis appartement van 40 m² is gelegen op ongeveer 10 minuten rijden van het Praia dos Ingleses strand en op slechts 1 km afstand van het Playa Brava strand. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 8 personen in 3 slaapkamers.
Dit appartement bevindt zich in de wijk Praia Brava van Florianópolis.
De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement is op 800 meter afstand van Praia Brava bushalte en op ongeveer 50 minuten rijden van Main Bus treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ponta das Canas Beach1,8 km
- Praia dos Ingleses4,4 km
- Lagoinha Beach1,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz42 km
- Treinstations
- Main Bus Station26 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement?
De prijs van het boeken van Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement is $603. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement?
Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Praia Brava en deze bevindt zich op 800 meter afstand van Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement?
In Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 40 vierkante meters. - ❓
Heeft Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement een eigen zwembad?
Apto C/Churrasq E Acesso A Praia Brava Rra0103 appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.